Propozimi i stilistit është të zbusë siluetën e mprehtë të një fundi të gjatë të ngushtë

Me xhups të butë ose bluzë më të gjerë, mbrëmjet mund t’i kombinoni edhe me bizhuteri interesante, transmeton Telegrafi.

Nuk ka kufizime, të gjitha ngjyrat janë të pranueshme dhe zgjedhjet e zgjuara janë gjithmonë ato natyrale:

Pjesa e sipërme e skajit është e ngushtë, ndërsa pjesa e poshtme është pak më e gjerë. Ky model shkon mirë me këmisha, rripa diskretë dhe këpucë baleti.

View this post on Instagram

A post shared by @carrieandthe_city

Këmishë e bardhë, fund dhe ngjyra atlete! Një kombinim i krijuar për të vrapuar nëpër qytet dhe për adhuruesit e stilit sportiv.

View this post on Instagram

A post shared by Esologue Como (@esologuecomo)

Pantallona të gjera me shumë shtresa, bluzë e bardha dhe xhaketë sportive dhe atlete – të rehatshme dhe elegante në të njëjtën kohë.

Fund belushi dhe këmishë pa mëngë të shoqëruara me sandale. E thjeshtë dhe efektive. Vishni një xhaketë ose xhaketë sportive dhe bëhuni gati për një takim biznesi.

/Telegrafi/