Me këtë model do të bini në sy kudo që të shfaqeni

Ky model i rri çdo trupi për mrekulli. Është shumë i efektshëm dhe lehtë i përshtatet çdo rasti, transmeton Telegrafi.

Këtë sezon disenjatorët kanë qenë kreativë dhe kështu kombinezonet mund të gjenden të punuara pothuajse nga të gjitha materialet dhe dezenët.

View this post on Instagram

A post shared by MULHERES DE BOM GOSTO (@mulheresdebomgosto) on Aug 25, 2019 at 11:39pm PDT

Shitoret i kanë vërshuar modelet nga lëkura, pambuku, veluri dhe kadifeja, nga pak për shije të çdokujt.

Është e gjitha që ju nevojitet për veshje të përsosur këtë sezon.

View this post on Instagram

A post shared by 𝐒𝐚𝐫𝐚 𝐋𝐨𝐮𝐢𝐬𝐞 (@sara_waiste) on Aug 26, 2019 at 1:03pm PDT

Këtij trendi nuk i ka rezistuar as Julia Roberts, e cila është fotografuar duke shëtitur në qytet pikërisht e veshur me këtë pjesë veshjeje. Ka vendosur për modelin e zi elegant në të cilin figura e saj vihet në pah.

Kombinezonet janë shumë të rehatshëm, mirëpo edhe duken shumë bukur. Secila damë e cila di çfarë është stili i mirë patjetër duhet ta ketë në gardërobën e vet këtë pjesë rrobe.

/Telegrafi/