Para se t’i hidheni një sy rrobave të vjetra, dëgjoni këtë: Bluzat me rripa në qafë do të jetë heroi i të gjitha veshjeve tona verore këtë vit, sepse:

Ato janë shumë të lehta për t’u veshur me çdo gjë, nga mini fundet deri tek xhinset dhe pantallonat.

Nëse jeni gati të jepni pak pushim bluzave me krahë të lëshuar, është një alternativë e shkëlqyeshme, transmeton Telegrafi.

Për inspirim, shikoni disa mënyra se si vajzat e famshme kombinuan këto bluza:

Kylie Jenner

 Kendall Jenner

Bella Hadid

Miley Cyrus

Hailey Baldwin

Jennifer Lopez

\

/Telegrafi/