Lirisht merre dikon se krejt vet, sun i qon! E kështu i jep kuzhinës krejt çka i takon! BLEJ 5 dhe MERR 10 enët më inovative, të sigurta dhe cilësore në treg.

Delimano Copperlux, prezenton setin më të ri të enëve Royal Set me ofertën speciale BLEJ 5, MERR 10 – me 10 enët që kompletojnë çdo kuzhinë.

Telefononi falas në numrin pa pagesë 0800 100 90 ose klikoni KËTU për porosi online, dhe porosisni TANI setin më të kërkuar të enëve në treg: Delimano Royal Set – BLEJ 5, MERR 10!

Gjithmonë, kur bleni enë gatimi apo pajisje kuzhine duhet të keni parasysh disa gjëra, të cilat ndikojnë drejtëpërdrejt në shëndetin dhe mirëqenien tuaj:

• Çfarë përbërje kanë, a janë të sigurta?
• A janë të qëndrueshme & rezistente ndaj gërvishtjeve?
• A ngjesin dhe a mirëmbahen lehtë?
• A janë të shëndetshme, a duhet përdorur shumë vaj?
• Pyesni fakte rreth përqueshmërisë së nxehtësisë?
• A janë efiçiente për përdorim të përditshëm?

Enët Delimano Copperlux kanë përbërje nga materiale kualitative (bakër, grimca guri dhe çelik karboni), dhe janë të sigurta me veti rezistente ndaj gërvishtjeve dhe sipërfaqe jo-ngjitëse.

Me enët Delimano ju mund të përgatitni ushqimet me vetëm një pikë vaj – duke ruajtur kështu të gjitha vlerat ushqyese, aromën natyrale dhe vitaminat.

Enët e setit Royal janë ekonomike për përdorim të përditshëm për shkak të veshjes QuanTanium me grimca titaniumi, guri dhe bakri. Grimcat e titanit forcojnë veshjen, grimcat e gurit lëshojnë nxehtësinë gradualisht në ushqim, duke bërë të mundur gatimin më të shëndetshëm që ruan lëndët ushqyese dhe aromat natyrore, dhe grimcat e shtuara të bakrit nxehen më shpejt për të shpenzuar më pak energji gjatë gatimit.

Shtoji kuzhinës enët më inovative, më elegante, dhe më cilësore në treg që do t’i dhurojnë shije dhe aromë çdo ushqimi që përgatitni.

Royal Set përmban:

1. Tenxhere e thellë 20 cm
2. Tenxhere e madhe 24 cm
3. Tavë rrethore 24 cm
4. Tigan për fërgim 20 cm
5. Tigan i madh për fërgim 24 cm
6. Tigan për pallaqinka 24 cm
7. Tigan për salca 16 cm
8. Tavë 40×25 cm
9. Kapak me diametër 20 cm
10. Kapak me diametër 24 cm

Kompletoni kuzhinën tuaj me 10 pjesët më të duhura me ofertën speciale nga 262.80€ në vetëm 159,90€

Porosit TANI në numrin pa pagesë 0800 100 90 setin BLEJ 5, MERR 10 me 10 pjesët që do të kompletojnë kuzhinën tuaj.