LAJMI I FUNDIT:

Aktorja që nuk është ‘skllave’ e standardeve, merr vlerësime të shumta për shkak të flokëve të thinjura

Aktorja që nuk është ‘skllave’ e standardeve, merr vlerësime të shumta për shkak të flokëve të thinjura
(Foto: Getty Images)

Aktorja amerikane, Andie MacDowell, ka marrë shumë vlerësime për paraqitjen e saj në Festivalin e Filmit në Kanë.

Reklama

Ndërkohë që shumë kolege të saja ndjekin trendet, ajo vendosi t’i qëndrojë besnike vetes, ndaj tërhoqi vëmendjen me flokët e thinjura.

Më herët, 65-vjeçarja ka deklaruar se gjatë karantinës kishte vendosur ta ndalojë lyerjen e flokëve dhe ta pranojë veten ashtu siç është.

Flokët e thinjur. Si t’i frenoni?
Lexo po ashtu Flokët e thinjur. Si t’i frenoni?

Për premierën e filmit “The Old Oak” në festivalin e sipërpërmendur, ajo zgjodhi një krijim të stilistes italiane, Alberta Ferretti, ndërsa dukjen e kompletoi me grim të thjeshtë.


“Ti je frymëzim për shumë femra”.

“Ajo është prova se atraktiviteti nuk varet nga mosha”.

“Një nga aktoret më të bukura të të gjitha kohërave” – janë disa nga reagimet në rrjetet sociale.


Pak muaj më parë, në një bisedë me gazetaren Katie Couric, Andie tha se është lodhur duke u përpjekur të duket e re.

Aktorja e famshme nuk i lyen më flokët, sepse nuk i ka problem flokët e thinjur
Lexo po ashtu Aktorja e famshme nuk i lyen më flokët, sepse nuk i ka problem flokët e thinjur

“Është e vështirë të jesh person i moshuar duke u përpjekur të jesh i ri. Duhet shumë përpjekje… Nuk mundem! Plakja është një realitet dhe nuk mund të ndalet. Do të ndodhë”, është shprehur aktorja. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Shtatzëna
Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Femra
Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Moda
Brendi që ka një grua të vërtetë italiane në ADN-në e tij vazhdon të ngazëllejë: Kur ajo u shfaq në pistë - gjithçka ndaloi

Brendi që ka një grua të vërtetë italiane në ADN-në e tij vazhdon të ngazëllejë: Kur ajo u shfaq në pistë - gjithçka ndaloi

Moda
Pse Selena Gomez thotë se e shmang dhomën e gjumit në ditët e rënduara psikologjikisht

Pse Selena Gomez thotë se e shmang dhomën e gjumit në ditët e rënduara psikologjikisht

Psikoprofil
Ende nuk ka konkurrencë: Naomi është me të vërtetë mbretëresha e pasarelës

Ende nuk ka konkurrencë: Naomi është me të vërtetë mbretëresha e pasarelës

Femra
Kalo në kategori