LAJMI I FUNDIT:

Aksion i çmendur tre ditor me rastin e hapjes së dy marketeve të reja Kipper në Ferizaj

Aksion i çmendur tre ditor me rastin e hapjes së dy marketeve të reja Kipper në Ferizaj

Kipper si njëri ndër marketet më të njohura shqiptare në Maqedoninë e Veriut po vazhdon me hapjet e njëpasnjëshme të pikave të veta në Kosovë.

Të hënën me 5 dhjetor bëhet hapja e dy marketeve të reja në Ferizaj, më saktësisht në rrugët: Vëllezërit Gërvalla’ dhe  ‘Brahim Ademi’.

E me rastin e hapjes sigurisht se nuk do të mungojnë as zbritjet dhe ofertat e çmendura në të gjitha produktet, pikërisht në ditë e hapjes do të fillojë edhe aksioni tre ditor.

Ju do të keni mundësi të shikoni, përzgjedhni dhe bleni nga të gjitha sektoret duke filluar nga ai ushqimor deri tek ai higjienik, me çmime shumë më të lira.

Blej dhe kurse çdo ditë vetëm në Kipper!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
KODE Labs siguron financim prej $30M në Serinë B për të përshpejtuar objektivat neto-zero për industrinë e patundshmërisë

KODE Labs siguron financim prej $30M në Serinë B për të përshpejtuar objektivat neto-zero për industrinë e patundshmërisë

Ekonomi
Paralajmërimet për rënie të temperaturave – Termokos vazhdon furnizimin me ngrohje

Paralajmërimet për rënie të temperaturave – Termokos vazhdon furnizimin me ngrohje

Ekonomi
Me datën 16 prill 2024 hapen panairet tradicionale në sallën 1 Tetori në Prishtinë

Me datën 16 prill 2024 hapen panairet tradicionale në sallën 1 Tetori në Prishtinë

Ekonomi
Kush përfiton nga ulja e çmimit të energjisë elektrike?

Kush përfiton nga ulja e çmimit të energjisë elektrike?

Ekonomi
10 Vjet Provit - Një dekadë e zhvillimit dhe inovacionit në botën e fitnesit

10 Vjet Provit - Një dekadë e zhvillimit dhe inovacionit në botën e fitnesit

provit
Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Sherife Kçiku Vishaj
Kalo në kategori