0Shares

Shikoni se si e bëjnë këtë damat të cilat diktojnë modën.

Kemi gjetur fituesin në kategorinë e kombinimit më femëror të vjeshtës – triko e thurur dhe fundi!

Loja e dimensioneve dhe e teksturës ishin vendimtare që mu ky kombinim të bëhet hit absolut i vjeshtës, ndërkaq me kombinime mund të lozni sa t’ju dojë qejfi – sido që t’i kombinoni, trikoja dhe fundi gjithmonë kanë efekt të shkëlqyeshëm!

Në vijim shikoni se si modelet në Instagram bartin këtë trend fenomenal! – transmeton Telegrafi.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)