LAJMI I FUNDIT:

Shijak

14 Artikuj

Policia çmonton 47 kamera në Durrës, Shijak dhe Krujë, dyshohet se janë vendosur nga grupe kriminal për të kontrolluar territorin

Policia çmonton 47 kamera në Durrës, Shijak dhe Krujë, dyshohet se janë vendosur nga grupe kriminal për të kontrolluar territorin

Shqipëri
Zbulohet banesë me bimë narkotike dhe arsenal armësh në Shijak, arrestohet 46-vjeçari dhe shpallet në kërim vëllai i tij

Zbulohet banesë me bimë narkotike dhe arsenal armësh në Shijak, arrestohet 46-vjeçari dhe shpallet në kërim vëllai i tij

Shqipëri
Përndiqte një vajzë të mitur, arrestohet 42-vjeçari në Shijak

Përndiqte një vajzë të mitur, arrestohet 42-vjeçari në Shijak

Shqipëri
Në kërkim ndërkombëtar për tentativë vrasjeje, 37-vjeçari ekstradohet nga Spanja drejt Shqipërisë

Në kërkim ndërkombëtar për tentativë vrasjeje, 37-vjeçari ekstradohet nga Spanja drejt Shqipërisë

Shqipëri
Vetëvritet me armën e gjahut 69-vjeçari në Shijak

Vetëvritet me armën e gjahut 69-vjeçari në Shijak

Shqipëri
I shpëtoi atentatit në Shijak, djali i efektivit të Policisë tentoi të qëllohet nga një makinë në lëvizje

I shpëtoi atentatit në Shijak, djali i efektivit të Policisë tentoi të qëllohet nga një makinë në lëvizje

Shqipëri
Përfundon rindërtimi i Shijakut pas tërmetit shkatërrues, 802 familje strehohen në banesa të reja

Përfundon rindërtimi i Shijakut pas tërmetit shkatërrues, 802 familje strehohen në banesa të reja

Shqipëri
Shqipëri, arrestohet shoferi që voziste autobusin në gjendje të dehur

Shqipëri, arrestohet shoferi që voziste autobusin në gjendje të dehur

Shqipëri
​Shtëpi bari në një fshat të Durrësit, në kërkim tre kultivuesit

​Shtëpi bari në një fshat të Durrësit, në kërkim tre kultivuesit

Shqipëri
Merr flakë fabrika e tullave në Maminas-Shijak, lëndohet një punonjës dhe evakuohen banorët

Merr flakë fabrika e tullave në Maminas-Shijak, lëndohet një punonjës dhe evakuohen banorët

Shqipëri
Histori nga Shijaku: Kusht për martesë, bashkëshortja të bëhet automekanike

Histori nga Shijaku: Kusht për martesë, bashkëshortja të bëhet automekanike

Shqipëri
Forcat e RENEA-s zbarkojnë në Shijak, tre të arrestuar deri tani

Forcat e RENEA-s zbarkojnë në Shijak, tre të arrestuar deri tani

Shqipëri
Ndërron jetë i moshuari pasi i vuri vetes flakën në Shijak

Ndërron jetë i moshuari pasi i vuri vetes flakën në Shijak

Shqipëri
Bashkëjeton në një shtëpi me dhunuesin

Bashkëjeton në një shtëpi me dhunuesin

Kronika e Zezë