LAJMI I FUNDIT:

Stili i modës që i rri mirë çdo gruaje: Nëse nuk dini si të visheni – shikoni aktoren Natalie Portman

Stili i modës që i rri mirë çdo gruaje: Nëse nuk dini si të visheni – shikoni aktoren Natalie Portman
profimedia

Natalie Portman është shfaqur në një set të filmit të saj të ri në editimin i cili i ka lënë shumicën pa fjalë, madje edhe me prakticitetin dhe bukurinë e saj

Reklama

Aktorja (41) ka veshur xhinse, xhaketë dhe këmishë të përshtatshme ngjyrë të zezë, ndërsa ka bartur syze të errëta.

Kjo dukje e thjeshtë, por edhe glamuroze, mund të jetë zgjedhje mode e çdo gruaje, qoftë kur shkoni në punë, qoftë kur bëheni gati për të shkuar në kinema apo në shëtitje në qytet, transmeton Telegrafi.

Nëse nga ky kombinim mbathni këpucë me taka të holla do të keni një dukje glamuroze, por nëse së paku vendosni të mbathni atlete do të keni një editim rastësor të këndshëm për çdo situatë.

profimedia

Meqë ra fjala, Natalie Portman do të luajë përkrah Julianne Moore në filmin e ardhshëm dhe shikuesit presin një spektakël duke pasur parasysh se dy aktoret do të luajnë krah për krah.

Si ju pëlqen kjo çështje e Natalie Portman? /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Këshilla dhe arsye
Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Këshilla dhe arsye
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Si të përdorni shallin për të mbajtur fëmijën: Shumë nëna janë të hutuara - shikoni se si ta bëni atë në vetëm një minutë

Si të përdorni shallin për të mbajtur fëmijën: Shumë nëna janë të hutuara - shikoni se si ta bëni atë në vetëm një minutë

Për nënat
Kalo në kategori