LAJMI I FUNDIT:

Shtatë mënyra për të veshur fustane dhe çizme në frymën e stinës

Shtatë mënyra për të veshur fustane dhe çizme në frymën e stinës

Ndonëse veshjet dhe çizmet janë një kombinim i përjetshëm me të cilin nuk ka gabim, çdo sezon vjen me ndryshime të vogla

Reklama

Aq i thjeshtë, dhe aq efektiv, kombinimi i një fustani dhe i çizmeve çdo vjeshtë bie në sy si një nga formulat e preferuara që përshtatet lehtësisht me çdo stil dhe rast, transmeton Telegrafi.

Kur doni të dukeni perfekt, çizmet e zeza janë gjithmonë një zgjedhje e zgjuar, ndërsa nëse doni një stil paksa më mbresëlënës, sillni një fustan elegant të shoqëruar me çizme të trasha, por modelet e thjeshta do të funksionojnë më së miri me këpucët kauboj.

Edhe pse fustanet dhe çizmet janë një kombinim i përjetshëm me të cilin nuk ka gabim, çdo sezon vjen me ndërrime të vogla.

Ne hulumtuam se si yjet e Instagramit po veshin formulën e tyre të preferuar të veshjes së vjeshtës këtë vjeshtë:

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Psikoprofil
Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Modelja amerikane vendos t’i heqë fillerët dhe t’i rikthehet dukjes së mëparshme

Modelja amerikane vendos t’i heqë fillerët dhe t’i rikthehet dukjes së mëparshme

Estetikë
Sheh në ëndërr veten sikur je shtatzënë, zbulo tani kuptimin e saj

Sheh në ëndërr veten sikur je shtatzënë, zbulo tani kuptimin e saj

Dua bebe
Procesi i shtatzënisë nga javët e para e deri në lindje

Procesi i shtatzënisë nga javët e para e deri në lindje

Shtatzëna
Kalo në kategori