Ky kombinim i ngjyrave është një hit i plotë!

Stili i këngëtares Ashley Roberts ditë pas dite po bëhet gjithnjë e më i mirë. Ky kombinim i modës ka frymëzuar ekspertët e modës dhe fansat e saj.

Të gjithë janë pajtuar që po duket fenomenale, transmeton Telegrafi.

Ngjyrat pastel janë shprehje femërore dhe romantike, ndërsa në sezonin i cili është para nesh do të jenë hit absolut.

Ky stil sikur është krijuar për ditët pranverore, mirëpo, pos që duket fenomenale, fustanet e thurura janë edhe shumë të rehatshme.

Ashtu si kjo këngëtare, ju mund të vishni një fustan si ky me taka, por gjithashtu do të duket shumë mirë në kombinim me sandale apo edhe atlete kanavacë.

/Telegrafi/