Lana Del Rey është parë shpesh në veshjet e stilistëve Gucci, Altuzarra dhe Vivienne Westwood, në tapetin e kuq, por për Grammy 2020, ajo bëri një zgjedhje tjetër.

“Unë kisha një fustan tjetër, por isha me të dashurin tim qendër tregtare që ai të blej një rrip. Unë e pashë këtë fustan dhe e doja atë”.

Këngëtarja 34 vjeçare zbuloi për fustanin e saj në një intervistë për “Entertainment Tonight”. “Pra, kjo është një veshje e minutës së fundit”.

Lana Del Rey (Foto: Getty Images/Guliver)

Ajo prapë siguroi që pamja të ishte e përsosur përpara se të shkonte në Staples Center, për ceremoninë, transmeton Telegrafi.

“E kam qepur këtu”, tha ajo, duke treguar në mes të saj.

Lana Del Rey (Foto: Getty Images/Guliver)

/Telegrafi/