Së fundmi ajo u mbrojt për akuzat se nuk respektoi protokollet sanitare teksa vizitonte një laborator në Milano për koleksionin e saj të grimit.

Por Kylie Jenner u shfaq e patrazuar nga drama teksa doli dorë për dorë me vajzën e saj Stormi, katër vjeç dhe të dashurin Travis Scott të enjten.

24-vjeçarja shfaqu një figurë magjepsëse ndërsa po dilte për darkë në pikën e famshme Nobu në Londër.

Ajo tregoi fromat e saj të lakmueshme me një fustan të shkurtër të zi pa rripa me një dekolte të hapur, të cilin e bashkoi me një palë sandale të zeza me taka.

Miliarderja Kylie Jenner dëshmon se është një manjate grimi praktike teksa bën një vizitë në laborator duke kontrolluar produktet e saj Miliarderja Kylie Jenner dëshmon se është një manjate grimi praktike teksa bën një vizitë në laborator duke kontrolluar produktet e saj

Personazhi televiziv mbante gjërat e nevojshme në një çantë dore të zezë në njërin krah, ndërsa mbante duart me vajzën e saj katërvjeçare, e cila ecte mes saj dhe Scott. /Telegrafi/