LAJMI I FUNDIT:

Kylie Jenner duket ndryshe me balluke dhe vetulla të dobëta të viteve ’90

Kylie Jenner duket ndryshe me balluke dhe vetulla të dobëta të viteve ’90

Kylie Jenner dukej e egër ndërsa kishte një pamje të re të guximshme për kopertinën e botimit të fundit të “CR Fashion Book”.

Reklama

25-vjeçarja u zbut para kamerës ndërsa mbante një parukë të gjatë kafe të errët me balluke të hapura.

Vetullat e saj të zakonshme u zëvendësuan me vetulla të dobëta, të cilat u bënë të njohura gjatë viteve 1990.

Buzët e saj të shëndosha, të lyera me një ngjyrë buzësh të kuqe tulle, ishin të mahnitshme dhe lëkura e saj dukej e përsosur në pamjet nga afër.

Kylie Jenner zgjedh të mbuloj gjoksin me 40 buzëkuq në kopertinën e “CR Fashion Book”
Lexo po ashtu Kylie Jenner zgjedh të mbuloj gjoksin me 40 buzëkuq në kopertinën e “CR Fashion Book”

Sytë ngjyrë kafe të yllit u shfaqën kundër pamjes së saj të tensionuar të rimelit dhe qerpikëve të bukur.

Faqet e saj ishin të spërkatura me një sasi të bollshme ngjyrë rozë. /Telegrafi/