LAJMI I FUNDIT:

Këto çizme janë shumë praktike, të ngrohta dhe të rehatshme

Këto çizme janë shumë praktike, të ngrohta dhe të rehatshme

Shkojnë me gjithçka, asnjë model tjetër nuk do t’ju nevojitet këtë dimër!

Reklama

Moda e këtij dimri do të shënohet me ngjyra të ndezura dhe trendë nga vitet ’90.

Kur bëhet fjalë për këpucë, sipas stilistit, do t’ju duhet vetëm një model i vetëm – çizme gome.

Shkojnë mirë me xhinse, fustane, funde, por edhe tuta, transmeton Telegrafi.

Çizmet prej gome janë një model në të cilin ia vlen të investosh, sepse çdo femër do t’i mbathë shpesh.

Të ngrohta dhe të rehatshme, ato janë perfekt për ato ditë kur bie shi ose kur bora fillon të shkrihet.

Disenjatorët bënë një përpjekje të veçantë këtë vit, kështu që ne tashmë kemi një larmi modelesh në treg. Nga ato me një ngjyrë tek ato me printim dhe modele interesante.

Ne gjetëm disa sugjerime për stilimin e këtij modeli këpucësh.

/Telegrafi/