LAJMI I FUNDIT:

Kate Middleton inspirohet për frizurë nga princeshat e Disney

Kate Middleton inspirohet për frizurë nga princeshat e Disney

Dukesha e Cambridge ka kaluar shumë kohë së fundmi në vizita të ndryshme mbretërore.

Sidoqoftë, ajo kohët e fundit vizitoi Ishujt Orkney, dhe për këtë rast i stiloi flokët në mënyrë të mrekullueshme.

E shoqëruar me vëllim, frizura ishte totalisht e inspiruar nga princeshat Disney – dhe ndoshta kjo ishte ajo që çoi në një takim mjaft gazmor me fëmijët e shkollës që ajo takoi si pjesë e udhëtimit të saj në zonë.

Flokët e princeshës së Kate janë pjesë e një serie më të gjerë eksperimentesh që Kate ka shijuar gjatë vitit të kaluar apo më shumë.

Ndryshe, Kate kohët e fundit rikrijoi një pamje të vjehrrës së ndjerë, Princesha Diana. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Gënjeshtrat që duhet t’i mësoni nëse ndesheni me njerëz dashakeqës – ekspertja jep këto këshilla “për të mbijetuar”

Gënjeshtrat që duhet t’i mësoni nëse ndesheni me njerëz dashakeqës – ekspertja jep këto këshilla “për të mbijetuar”

Psikologji
Filtri që po

Filtri që po "tmerron" përdoruesit në TikTok - a dukemi me të vërtetë kështu siç na paraqet ky efekt në platformë?

Femra
Rregullimi i flokëve rrit vetëbesimin tek femrat, thotë studimi

Rregullimi i flokëve rrit vetëbesimin tek femrat, thotë studimi

Femra
Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Femra
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Kalo në kategori