Jordyn Woods është kthyer në bionde.

Reklama

Ylli debutoi flokët e saj të reja platin të martën, duke shpërndarë një video të stilistëve që i bënin prekjet e fundit përmirësuese në ngjyrën e re.

Ajo mbishkroi videon e prapa skenës, “ajo është kthyer”, mbase si një dedikim për ngjyrën e saj bionde të mëparshme.

View this post on Instagram

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods)


Woods vendosi në video këngën e Nicki Minaj “Barbie Tingz”, duke bërë që komentuesit të bëjnë krahasime midis ndryshimit të saj dhe flokëve të reperes.

Pamja prej platin nuk është e përhershme, dhe Woods shkoi në Instagram Story për t’iu përgjigjur atyre që pyesnin nëse do të qëndronte bionde për “më shumë se dy ditë”. “Unë me siguri nuk do të qëndroj”, u përgjigj ajo.

View this post on Instagram

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods)

Reklama


Kambanat e dasmës mund të jenë në rrugë edhe për Woods, pasi i dashuri i saj në NBA, Karl-Anthony Towns ngacmoi për një fejesë ndërsa mohoi thashethemet e tradhtisë javën e kaluar. /Telegrafi/

Reklama