Të dielën, Britney Spears postoi një foto në Instagram të një palë vathësh me rruaza margaritar në formë të rrotullave të letrës higjienike, duke bërë shaka, “Mendoj se jam përmirësuar”.

Ajo mund të ketë qenë gjithashtu duke folur për stilisten që qëndron pas gurëve të çmuar, Licia Young, e cila tregon për Page Six Style se ajo u alarmua nga rritja “e pazakontë” e shitjeve që pasoi.

Young, e cila ofron vathët e punuar me dorë për 42 euro në faqen e saj në Shopify, ka filluar t’u shesë bizhuteri shokëve të klasës që nga viti 1990.


Licia erdhi me idenë për vath të frymëzuara nga banja më shumë se një dekadë më parë. “Ata ishin të lezetshëm dhe patën disa shitje dhe kjo ishte e mjaftueshme që unë thjesht të vazhdoja”, thotë ajo. “Që atëherë, unë kam marrë mjaft publicitet për ta bërë të vlefshme t’i bëj ato herë pas here”.

Reklama
Reklama
Vathët merimangë të mbushur me diamante të Zendayas kishin vlerë rreth 28 mijë euro Vathët merimangë të mbushur me diamante të Zendayas kishin vlerë rreth 28 mijë euro

Bizhuteritë zbavitëse madje u bënë virale gjatë ditëve të para të pandemisë së COVID-19, kur njerëzit po përpiqeshin të gjenin letra tualeti.

Në atë kohë, Young përfundoi duke punësuar 12 miq për ta ndihmuar në thurjen dhe thotë se shitjet e saj në vitin 2020 ishin mjaft të forta për ta mbështetur atë për dy vitet e ardhshme.

Britney Spears tregon prerjen e re të flokëve pas dasmës me Sam Asghari Britney Spears tregon prerjen e re të flokëve pas dasmës me Sam Asghari

Tani, ajo është e emocionuar që vula e miratimit të Spears po e ndihmon punën e saj të gjejë fansa të rinj – veçanërisht pasi Young është një adhuruese e madhe e këngëtares. /Telegrafi/