LAJMI I FUNDIT:

Çizmet verore që duken bukur me fustane dhe pantallona të shkurtra me bel të lartë

Çizmet verore që duken bukur me fustane dhe pantallona të shkurtra me bel të lartë

Ndërsa ndërrohën stinët, një azhurnim i mirë i veshjet është një shpëtim shumë i nevojshëm nga rutina gjatë qëndrimit në shtëpi.

Reklama

Dhe kalimi nga rrobat e mëdha të dimrit në përshtatje pranverore dhe të rrjedhshme të pranverës dhe verës është si të futesh në një botë më të ndritshme, më të ngrohtë, më të gëzuar.

Por, ndonjëherë çizmet janë të bukura edhe gjatë verës, transmeton Telegrafi.

Prandaj, më poshtë gjeni disa nga çizmet më të bukura që mund të porosisni dhe të jeni gati për verë pas karantinës:

/Telegrafi/