LAJMI I FUNDIT:

Çizme argjendi, bukuri dhe stil në çdo mënyrë: Kim Kardashian dhe Haley Bieber çmenden pas çizmeve të tilla

Çizme argjendi, bukuri dhe stil në çdo mënyrë: Kim Kardashian dhe Haley Bieber çmenden pas çizmeve të tilla

A jeni mjaft të guximshme për të shëtitur në këtë model?

Reklama

Markat e stilistëve kanë përqafuar një prirje të re që u dedikohet patjetër atyre që dëshirojnë glamur, argëtim dhe ekstravagancë, transmeton Telegrafi.

Nëse preferoni më shumë ngjyra dhe modele neutrale, atëherë ky trend nuk është për ju!

Në harmoni me kohën e vitit dhe sezonin, zgjidhni çizme të pazakonta!

Nga “Prada” deri te “Isabel Marant”, një numër i markave të famshme kanë paraqitur çizme argjendi me shkëlqim festash si një nga të preferuarat kryesore të modës të dimrit 2021.

Shpejt u bënë një hit i vërtetë në mesin e zonjave, madje as trendsesistet kryesore dhe as yjet si Kim Kardashian dhe Haley Bieber nuk munden t’u rezistonin.

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Prindër dhe fëmijë
Me xhinse që theksojnë në mënyrë perfekte figurën e saj, Kim merr vëmendje edhe me veshje të zakonshme

Me xhinse që theksojnë në mënyrë perfekte figurën e saj, Kim merr vëmendje edhe me veshje të zakonshme

Femra
Ende nuk ka konkurrencë: Naomi është me të vërtetë mbretëresha e pasarelës

Ende nuk ka konkurrencë: Naomi është me të vërtetë mbretëresha e pasarelës

Femra
Deva Cassel po ndjek hapat e të ëmës, pushtoi pasarelën në Milano

Deva Cassel po ndjek hapat e të ëmës, pushtoi pasarelën në Milano

Femra
Përse qentë më shumë i nuhasin femrat gjatë menstruacioneve

Përse qentë më shumë i nuhasin femrat gjatë menstruacioneve

Këshilla dhe arsye
Victoria pozon me sutjena dantelle dhe tregon krahët e stërvitur

Victoria pozon me sutjena dantelle dhe tregon krahët e stërvitur

Femra
Kalo në kategori