LAJMI I FUNDIT:

Çantat dhe çizmet më të bukura për stinën e vjeshtës

Çantat dhe çizmet më të bukura për stinën e vjeshtës

Jo shpesh hasim në një destinacion për blerje që mund të përmbushë të gjitha nevojat e sezonit tonë në një vend. Shpesh duhet të kërkojmë më shumë për blerjen e duhur, në vende të ndryshme.

Reklama

Por, si lehtësim mund të jetë nëse i dini saktësisht se cilat janë trendet, kështu fokusoheni më lehtë në blerjet e duhura.

Si zakonisht, ngjyrat më të njohura do të jenë: e bardha, bezha, karamel, e kaltër kobalti dhe hiri.

Çizmet do të jenë me gjatësi deri te gjuri ose të shkurtra, ndërsa çantat nuk do të jenë me ndonjë stil të ngarkuar, por të thjeshta.

Më poshtë gjeni trendet kryesore të çantave dhe çizmeve:

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Femra
Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Femra
E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

Femra
Femrat të cilat nuk i kanë bajamet dhe zorrën qorre, janë më të plleshme se të tjerat

Femrat të cilat nuk i kanë bajamet dhe zorrën qorre, janë më të plleshme se të tjerat

Për nënat
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Kalo në kategori