LAJMI I FUNDIT:

Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë
gettyimages

Një rutinë e thjeshtë është përgjegjëse për trupin e saj perfekt

Izabel Goulart kudo që shfaqet tregon një figurë perfekte dhe ja si arrin të jetë gjithmonë kaq në formë.


Manekinia braziliane dhe ish-engjëlli i Victoria’s Izabel Goulart ka një trup perfekt. Paparacët shpeshherë arrijnë ta kapin atë të gëzuar me rroba banje dhe fotot dëshmojnë qartë se sa e bukur është kjo zonjë.

Bukuroshja braziliane mund të mburret me një nga figurat më të pashme në botën e modelingut dhe trupi i saj është vërtet i skalitur dhe krejtësisht natyral.

Izabel ushtron rregullisht dhe fort, dhe kjo tregon – çdo muskul në trupin e saj është i tonifikuar, dhe ajo gjithashtu është e stolisur me bark të skalitur, “çelik”, transmeton Telegrafi.

Ajo parakaloi në jaht me rroba banje të vogla portokalli që i nxirrte në pah këmbët e saj të gjata, bark të sheshtë dhe prapanicë të rrumbullakët.

Meqë ra fjala, Isabel ka qenë në një marrëdhënie harmonike me futbollistin gjerman Kevin Trapp që nga viti 2015 dhe çifti u fejua në vitin 2018. Ajo dikur deklaroi se me këtë portier bën seks të paktën katër herë në ditë.

“Ne bëjmë seks katër ose pesë herë në ditë. Megjithatë, nëse PSG humbet një ndeshje në të cilën Kevin mbrojti, atëherë nuk ka seks. Nga ana tjetër, nëse ata fitojnë, asnjëri prej nesh nuk fle atë natë dhe ne bëjmë seks deri në mëngjes ”, thoshte modelja.

/Telegrafi/