Manchester United përmbys gjithçka ndaj Barcelonës fal dy golave të brazilianëve

Manchester United është në epërsi ndaj Barcelonës me rezultat 2-1 edhe pse pjesa e parë u mbyll në epërsi të katalansave.

Një gol nga pika e bardhë i Robert Lewandowskit mbylli pjesën e parë.

Por me të filluar pjesa e dytë, Djajtë e Kuq arritën të barazojnë rezultatin me golin e shënuar nga Fred (1-1).

Trysnia e Manchester United vazhdoi dhe në minutën e 73-të, Antony shënoi për 2-1 për të përmbysur gjithçka.

Aktualisht Manchester United është në epërsi prej 4-3 me rezultat të përgjithshëm./Telegrafi/

Liverpool u mundua ta transferojë një emër të madh këtë verë që do të shkaktonte ‘tërmet’ ne Angli

Mbappe jep një përgjigje interesante kur pyetet për Ronaldon pas dy golave ndaj Betisit

Shtohen problemet për Real Madridin, lëndohen dy yjet e skuadrës

Rezultatet dhe renditja pas javës së katërt në Superligën e Kosovës

Superliga
Roy Keane parashikon në cilën pozitë do të përfundojë Man Utd pas humbjes ndaj Liverpoolit

Osimhen në bisedime për transferimin befasues pasi u përjashtua nga ekipi i Napolit