Të gjitha yjet e stilit të rrugëve tashmë kanë arritur të blejnë disa modele kulti dhe të tregojnë si dhe me çka duhet të barten

Duke analizuar fotografitë e influencueseve të modës, mund të vërehet që këtë sezon në trend janë edhe xhaketa klasike aviatori dhe modelet e zgjatura të cilësisë së mirë në frymën e viteve shtatëdhjetë të shekullit të kaluar, transmeton Telegrafi.

Në këtë rast, një pallto e gjatë prej lëkure delesh ngjyrë kafe, si modeli i veshur nga shtatzëna Elsa Hosk do ta shohim më shumë se kurrë.

Nëse mendoni se një pallto e lëkurës së deleve patjetër duhet të kushtojë sa një pasuri, ne nxitojmë ta thyejmë këtë mit. Sot mund të gjeni modele me çmime të volitshme.

Shihni se si vajzat moderne veshin pallto dhe frymëzohuni:

/Telegrafi/