Bëhuni gati për një brez të ri të manjatëve të grimit Kardashian-Jenner.

Khloé Kardashian ndau video të “ekipit të saj të ri të artistëve të grimit” – vajza True, 3 vjeçare, dhe mbesa Dream, 4 vjeçare – duke mbuluar fytyrën e saj me grim shumëngjyrësh të mërkurën.

“O zot, çfarë po më bëni mua?” , thotë ylli me shaka ndërsa True zotëronte një sfungjer grimi.

Vajza e Rob Kardashian, Dream, gjithashtu u argëtua, duke u zhytur me entuziazëm në grim. “Dreamy, çfarë po më bëni mua?” Khloé pyeti ndërsa vogëlushja rrëshqiste një sfungjer grimi nëpër qepallat e hallës së saj.

Kardashian më vonë tregoi punën e kushërirave, duke zbuluar se djali i Kim Kardashian, Chicago, dhe vajza e Kylie Jenner, Stormi, gjithashtu kishin një dorë në kryeveprën e ndritshme, me nuanca të neonit.

“Kështu që unë nuk e di se çfarë mendoni, por mendoj se sapo gjeta një ekip të ri artistësh grimi: True dhe Dream, Stormi dhe Chi”, tha ajo me shaka me pamjen portokalli dhe rozë. “E çanë!”. /Telegrafi/