Aktorja amerikane u kap në një moment të rastësishëm, ndërsa po kthehej nga tregu

Katie Holmes (41) është e njohur për shkak se preferon privatisht edicione të rastësishme, dhe ajo nuk ka devijuar nga stili i saj edhe tani kur u fotografua në rrugët e New York-ut, transmeton Telegrafi.

Një triko leshi kashmir është një mënyrë e shkëlqyeshme për të sjellë një frymë luksi në veshjet tuaja, dhe është një nga pjesët më të dëshirueshme të veshjeve në vjeshtë, dhe sigurisht në dimrin e ardhshëm.

Katie Holmes pëlqen të veshë këto modele pulovrash dhe tashmë është fotografuar në modele të ngjashme në disa raste.

Ajo i ka lidhur flokët në një gërshet, ndërsa ka zgjedhur një maskë mbrojtëse ngjyrë të gjelbër. /Telegrafi/