Duket sikur viti 2021 tashmë ka një fillim emocionues me një markë të re bukurie të quajtur ‘About-Face’, sjellë për ju nga këngëtarja Halsey.

Me këtë lansim, artistja e rritur në New Jersey ka gjetur një mënyrë të re për të ndarë dashurinë e saj për grimin me fansat dhe entuziastët e bukurisë.

Për të nisur vitin e ri, ajo dhe ekipi i saj po zbulojnë një gamë të kozmetikës që shtojnë një shkëlqim të ndezur në çehren tuaj ose pigment të guximshëm në sytë, fytyrën dhe buzët tuaja.

Halsey zbuloi lajmin me një video në Instagram, duke u ofruar fansave një paraqitje të shkurtër të asaj që do të vinte. Fillon me këngëtaren që ecën në ekran në një lob të zi me balluke dhe penel grafik të guximshëm.

View this post on Instagram

A post shared by halsey (@iamhalsey)


Ndërsa ekrani ndryshon, ju shihni modele të tjera që pozojnë me grim avangard me ngjyra të mrekullueshme të kaltër, të verdhë, rozë dhe kaltër të thellë. Halsey dëshiron që konsumatorët të harrojnë të qenit “i patëmetë” dhe t’i japin përparësi argëtimit dhe krijimtarisë me grimin e tyre. /Telegrafi/