I thjeshtë për ta kopjuar, por ideal për ditët e para të verës!

Me arritjen e ditëve të ngrohta ndryshon edhe grimi të cilin e bartim, ndërkaq ngjyrat e buta të cilat i kemi bartur zëvendësohen me nuanca më të errëta, transmeton Telegrafi.

Një grim perfekt  e kemi gjetur në Instagram dhe kemi mbetur të magjepsur.

Blogerja britanike e grimit, Ellie Dutton, ka treguar në këtë video të shkurtër se si të bëni dukjen perfekte, të cilën është e thjeshtë ta kopjoni.

View this post on Instagram

A post shared by 𝑬𝑳𝑶𝑰𝑺𝑬 𝑿𝑶 💕 (@makeupby_elliee) on Sep 18, 2016 at 8:30pm PDT

/Telegrafi/