Reperi i njohur Gjiko, është një nga reperët më të ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ai shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tij apo aktivitetet muzikore.

Teksa është në përfundim e sipër të një projekti të ri muzikor në bashkëpunim me Nora Istrefin, Gjiko të mërkurën publikoi një ‘selfie’ nga prapaskenat e xhirimeve, në Instagram.

View this post on Instagram

I smell mega hit ⌛️🍌🙊

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on Dec 14, 2019 at 10:47am PST

Në përshkrimin e fotografisë, reperi shkroi se ka një shpërblim në të holla për personin që do ta bënte të qeshte me një shaka të fortë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“50 euro kush më bënë të qeshë me ndonjë barcoletë të fortë”, kanë qenë fjalët e reperit në Instagram.

View this post on Instagram

50 euro kush mshtin me kesh me naj barcolet tfort (part II)

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on Dec 18, 2019 at 10:13am PST

Ndërkohë, të shumta kanë qenë komentet e ndjekësve, të cilët nuk kanë hezituar të shkruajnë secili prej tyre nga një shaka, në tentim për ta bërë reperin nga Peja për të qeshur. /Telegrafi/