Kombinimet e saj të veshjeve janë një frymëzim i vërtetë

Aktorja punësoi një stilist të ri dhe duket se ky ndryshim jo vetëm që ka ndryshuar në mënyrë të dobishme veshjet e saj, por edhe jetën personale.

Të gjitha pamjet e saj në stilin e rrugës janë aq të përsosura saqë në mënyrën më të mirë kompensojnë mungesën e thashethemeve.

Një konfirmim tjetër është një shëtitje nëpër New York, transmeton Telegrafi.

Katie Holmes zgjodhi xhinse me bel të ulët, duke shtuar një frymë elegance në rrobat e saj me një bluzë me lule dantella.

Ajo e plotësoi stilizimin me atlete dhe një çantë të vogël ngjyrë kafeje.

A ju edhe juve pëlqen stili i saj?

/Telegrafi/