Sofia Carson bëri një deklaratë me stil ndërsa u shfaq në “The Tonight Starring Show Starring Jimmy Fallon” të hënën.

Aktorja u ndal në emisionin e natës vonë për të promovuar filmin e saj të ri në Netflix, “Purple Hearts”.

Ajo gjithashtu i këndoi turmës me kolonën zanore të filmit, “Come Back Home”.

“Purple Hearts” tregon një muzikante e cila martohet me një marins amerikan për përfitime shëndetësore. Pavarësisht se vijnë nga dy prejardhje dhe bindje politike të ndryshme, çifti i ri përfundimisht kupton se ka më shumë gjëra që i bashkojnë ata sesa i ndajnë.

Pronarja e butikut "House of Zana" fiton gjyqin kundër "Zara" rreth emrit të markës Pronarja e butikut "House of Zana" fiton gjyqin kundër "Zara" rreth emrit të markës

Carson doli në skenë së bashku me “The Roots” me një fustan treçerekësh me dantella fildishi.

Reklama

Silueta me mëngë të gjata paraqiste një qafë të lartë, mëngë dramatike dhe fund të bukur. Për t’i dhënë më shumë theks pamjes së saj, ylli i “Pretty Little Liars” i stiloi drejt flokët e saj të errëta dhe zgjodhi aksesorët minimalë.

Reklama

Për pjesën e grimit, ajo shkoi me ngjyrën e syve të shndritshëm dhe buzëkuq neutral me shkëlqim.

Carson kompletoi pamjen e saj me takat platformë prej lëkure Valentino Garavani Tan-Go.

Këpucët përfshijnë një rrip të rregullueshëm të kyçit të këmbës me firmën e etiketës VLogo dhe fiksimin e kopsave, një platformë të mbuluar me lëkurë dhe një takë 15 centimetra. Trendi i këpucëve në platformë është një nga stilet më të lehta për t’u përfshirë në çdo gardërobë. /Telegrafi/

Reklama