0Shares

Edhe pse kryesisht është bërë praktikë që me rastin e bërjes së grimit symaceje të përdorni nuanca të ndryshme të ngjyrës së zezë dhe të hirtë, është fakt që mund të përdoren edhe ngjyrat e ndryshme siç janë e gështenjtë, e artë, e gjelbër, madje edhe pink!

Në faqet e ardhshme do t’ju paraqesim disa tutoriale, andaj shikoni dhe përpiquni që vetë të bëni “smokey eyes” në atë nuancë e cila ju pëlqen më së shumti, transmeton Telegrafi.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)