LAJMI I FUNDIT:
Aktuale
11.06.202415:09
Linku i lajmit u kopjua

Tony Blair nderohet me “Çelësi i qytetit” dhe titullin “Qytetar Nderi i Kryeqytetit”, në Prishtinë

11/06/2024
Shfaq komentet