LAJMI I FUNDIT:

Tik-tak, tik-tak! Blej ma lirë se 10 euro dhe fito laptop të mbi 1,000 eurove gjatë këtyre 3 ditëve

Tik-tak, tik-tak! Blej ma lirë se 10 euro dhe fito laptop të mbi 1,000 eurove gjatë këtyre 3 ditëve

Telegrafi Deals, një prurje e re e shtëpisë së Telegrafit bashkë me Gjirafa50, në shenjë falenderimi për lexuesit dhe konsumatorët e tyre kanë krijuar një lojë shpërblyese. E që nga data 17 mars kanë mbetur edhe tri ditë deri tek 17 prilli, dita fundit e lojës me mundësinë për tu bërë me një Macbook Air, falas.

Macbook Air, laptopi më i kërkuar i momentit që kapë vlerën mbi 1.000 euro mund të bëhet i juaji edhe me blerjen më të lirë. Meqë loja zgjatë edhe për pak ditë, kjo do të thotë se ende keni shanse të jeni ju fituesi.


Për tu bërë pjesë e kësaj loje krejt çka ju duhet është të futeni në Gjirafa50.com, të kërkoni produktin që ju pëlqen për ta blerë ose produktin më të lirë, thjeshtë për tu bërë pjesë e lojës. Pasi keni gjetur çka doni të blini, gjatë blerjes shfrytëzoni kodin TelegrafiDeals, me anë të së cilit jo vetëm që përfitoni zbritje ekstra por automatikisht bëheni pjesë e lojës shpërblyese.

Kurseji paratë për diçka tjetër sepse laptopi i ëndrrave po të vjen dhuratë. Nuk ka rëndësi nëse blini një aksesor apo pajisje elektronike,aq më pak nëse shuma është treshifrore apo njëshifrore, pa asnjë dallim për të gjithë, ofrohet mundësia për të luajtur e për tu bërë fituesi në mesin e mijëra personave që po luajnë vazhdimisht.

Fituesi do të zgjedhet të hënën, me 18 prill, në mënyrë të rëndomtë përmes një aplikacioni, nga Telegrafi Deals. Nxitoni sepse deri të dielen,00:00, shanset për të fituar janë të mëdha.

Artikull i sponzorizuar

Më shumë