Debat Plus – Behgjet Pacolli

Tani në Debat Plus me Ermal Pandurin, Behgjet Pacolli përballë analistëve Arben Ahmeti dhe Muhamet Hajrullahu


Portali Telegrafi ka kënaqësinë t\'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.