Debat D Plus: Kush fiton në Dragash, Prishtinë, Ferizaj, Istog, Klinë, Podujevë?

Me: Armend Muja, Arton Demhasaj, Fatmir Haxholli dhe Lavdim Hamidi


Portali Telegrafi ka kënaqësinë t\'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.