Është publikuar së fundmi kënga më e re “Thjeshtë të du” nga Flori.

Teksa emocionet e tekstit dhe muzikës kaplojnë secilin që e dëgjon, mjaft i veçantë duket të jetë edhe klipi i këngës.

Për t’i dhënë edhe më shumë kuptim këngës, klipi “Të du” ka sjell atmosferën e një dasme të vërtetë, të organizuar së fundmi.

Bëhet fjalë për dasmën e sipërmarrësit kosovar, Petrit Kllokoqi, i cili i ka dhënë fund beqarisë pak kohë më parë me bukuroshen Erëza Peci.

Atmosfera në dasmë duket të ketë qenë tejet e veçantë dhe klasike, me çka ka zbukuruar klipin edhe më shumë.

Veshjet e dasmës ndërkohë janë dizajnuar nga stilistja e njohur vendore, Blerina Kllokoqi-Rugova, e cila njëherësh ka qenë edhe motra e dhëndrit.

View this post on Instagram

Its all@about BKR

A post shared by Blerina Kllokoqi Rugova (@blerinakllokoqirugova) on Sep 29, 2019 at 2:57pm PDT

Dasma e cila numëronte një pjesë të mirë të të ftuarve VIP, duket të ketë qenë tejet glamuroze teksa u ‘përjetësua’ edhe me një klip. /Telegrafi/

View this post on Instagram

☀️

A post shared by Blerina Kllokoqi Rugova (@blerinakllokoqirugova) on Oct 5, 2019 at 2:28am PDT