LAJMI I FUNDIT:

Syze Hugo Boss ekskluzivisht me zbritje në Telegrafi Deals

Syze Hugo Boss ekskluzivisht me zbritje në Telegrafi Deals

Hugo Boss është një markë gjermane e modës e njohur për veshjet, aksesorët dhe aromat e saj luksoze dhe me stil.

Syzet optike të markës nuk bëjnë përjashtim, duke ofruar një gamë të gjerë kornizash elegante dhe të sofistikuara që i përshtaten çdo forme dhe stili të fytyrës

Dhe tashmë këto syze i gjeni me 10% zbritje në Telegrafi Deals.

Syze optike Hugo HG1214 807 55

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një palë korniza klasike drejtkëndëshe të zeza ose një palë korniza më në modë me sy mace, Hugo Boss ka diçka për ju.

Një palë syze të tilla i gjeni me zbritje në Telegrafi Deals nga 150.30 euro 135.27 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin telegrafi10.

Syze optike Hugo Boss BOSS 1226/F 003 56 17

Pavarësisht nëse visheni për një rast zyrtar ose kërkoni të shtoni një prekje elegance në ansamblin tuaj të përditshëm, Syzet Optike Hugo Boss ofrojnë një sërë kornizash që plotësojnë preferenca të ndryshme.

Dhe një palë të atilla që shkojnë me çdo veshje i gjeni me zbritje në Telegrafi Deals nga 224.10 euro 201.69 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin telegrafi10.

Syze optike Hugo Boss HG 1142 RZZ 56 18

Nga elegante dhe minimaliste në të guximshme dhe aventureske, koleksioni i syzeve optike Hugo Boss përfshin një spektër të gjerë stilesh, duke iu përshtatur shijeve dhe rasteve të ndryshme.

Dhe një palë syze me dizajn minimalist i gjeni me zbritje në Telegrafi Deals nga 159.30 euro 143.37 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin telegrafi10.

Syze optike BOSS 1342/F TI7 57 17

Nëse jeni duke kërkuar për një palë syze optike që do t’ju bëjnë të dukeni dhe të ndiheni më mirë, atëherë Hugo Boss është zgjedhja perfekte për ju.

Dhe këto syze i gjeni me zbritje në Telegrafi Deals nga 215.10 euro198.59 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin telegrafi10.

Syze optike BOSS 1185 807 56 15*

Me dizajnin e tyre elegant, performancën optike superiore dhe materialet luksoze, syzet optike Hugo Boss janë mënyra perfekte për t’u dukur me stil dhe të sofistikuar.

Një palë të tilla i gjeni me zbritje në Telegrafi Deals nga 170.10 euro153.09 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin telegrafi10.

Syze optike BOSS 1007 4IN 52 19*

Zgjidhni nga një shumëllojshmëri formash, ngjyrash dhe përfundimesh kornizash që përputhen pa mundim me personalitetin dhe preferencat tuaja.

Të tilla si këto që i gjeni me zbritje në Telegrafi Deals nga 199.80 euro179.82 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin telegrafi10.

Më shumë