LAJMI I FUNDIT:

Parfumet më të mira të femrave për këtë Black Friday – dashuri në spërkatje të parë 😍

Parfumet më të mira të femrave për këtë Black Friday – dashuri në spërkatje të parë 😍

Një gjë që nuk mund ta injorosh, është era e një parfumi të mirë kur të kalon dikush afër.

Për të gjithë femrat, Telegrafi Deals e iu mundëson ofertat më të mira të parfumeve në Black Fridayn e 2021, pra nuk keni nevojë të kërkoni më shumë dhe ne nuk duam që ta humbisni këtë mundësi. Pasi ne e kemi bërë tashmë punën e vështirë për ju.

Kemi bërë një selektim të bazuar në çmim dhe cilësi. Më poshtë keni tre aromat:

Roberto Cavalli Paradiso EDP 75 ml

Nga 79€ në 42.50€, për ta përfituar zbritjen shkruaj kuponin: Telegrafi15

Aroma e ‘Paradiso’ nga Roberto Cavalli është një aromë verore e rafinuar, sensuale dhe shumë femërore.


LACOSTE French Panache EDT 50 ml

Nga 55€ në 32.80€, për ta përfituar zbritjen shkruaj kuponin: Telegrafi20

Lacoste French Panache për femra përmban një aromë me shije frutash


Ariana Grande Ari Eau De Parfum Spray 50 Ml

Nga 69€ në 46.75€, për ta përfituar zbritjen shkruaj kuponin: Telegrafi15

Aroma shpallet si e ëmbël  e hapur me nota frutash të gazuara të lidhura me zemrën e saj ultra-femërore me lule dhe bazën e miskut, pyjeve dhe akordit të marshmallow.


Artikull i sponzorizuar

Më shumë