LAJMI I FUNDIT:

Komoditet superior për orë të tëra loje për fëmijët tuaj falë atleteve Adidas

Komoditet superior për orë të tëra loje për fëmijët tuaj falë atleteve Adidas

Si prindër, ju e dini se lidhja e lidhësave të këpucëve mund të jetë një sherr, veçanërisht kur ka një lojë për të luajtur ose një seancë praktike për të marrë pjesë.

Kjo është arsyeja pse Adidas ka inkorporuar një sistem të përshtatshëm mbylljeje me rripa në këto atlete basketbolli.

Rripat e lehtë të Adidas Atlete – Hoops Lifestyle Basketball Hook-And-Loop Shoes White lejojnë fëmijën tuaj të veprojë shpejt dhe në mënyrë të pavarur me këto atlete, duke kursyer kohë dhe duke parandaluar zgjidhjen e lidhëseve gjatë lojës.

Me anë të mbylljes me rripa , fëmiju juaj mund të fokusohet vetëm në përmirësimin e aftësive të lojës dhe t’a shijojë atë.

Një palë atlete të tilla mund t’i gjeni me zbritje nga çmimi 37.95 euro në vetëm 29.95 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin PRANVERA23.

Dizajni i atleteve siguron lëvizje të shkathët pa sakrifikuar rehatinë, duke i bërë ato ideale për orë të tëra.

Artikull i sponzorizuar

Më shumë