Është pjesë e përditshmërisë së pothuajse gjithsecilit, puna pa laptop sot konsiderohet e mangët. Një përqindje të madhe të kursimit të kohës dhe përfundimin e shpejtë të detyrave e bëni me të.

Pavarsisht përparësive që kanë laptopët është e vështirë ta gjeni të lirë dhe kualitativ, ose me zbritje të konvenueshme.

Nëse jeni në kërkim të një laptopi me zbritje dhe që plotëson nevojat tuaja tani mund ta blini me zbritje nga çmimi 924.50 euro në vetëm 699.50 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin TelegrafiDeals.

Ky laptop Dell Inspiron 15, është i pajisur me procesor të fuqishëm Intel Core i7 1164G7 me 4 bërthama dhe memorie RAM 8 GB, ndërsa për të dhëna dhe aplikacione ka në dispozicion 1 TB SSD. Ekrani 15.6” ofron rezolucion 1920 x 1080 pikselë në kombinim me kartelën grafike Intel Iris Xe Graphics.