Televizori ka qenë dhe do të mbetet njëra ndër pajisjet më të kërkuara për informim dhe argëtim. Shtëpia dhe apartamenti juaj nuk do të jetë i kompletuar në qoftë se nuk ka një televizor në dhomën tuaj të ndejës.

Filmat, emisionet, serialet e preferuara madje edhe lojërat e ndryshme, shijojnë ndryshe në ekran të madhë, e në të njejtën kohë televizori arrinë të mbledhë të gjithë antarët e familjes në një ambient. Me një fjalë mbetet nevojë për secilën familje.

Me kalimin e viteve modeli, dizajni dhe ngjyrat kanë ndryshuar dhe janë modernizuar por kërkesa për çmime më të konvenueshme vazhdon të mbetet valide. Për këtë arsye Telegrafi Deals sjellë tre televizorë me super çmime vetëm për ju.

Televizor Sunny, 43inch, Smart, Android, FHD

Ky televizor është i përshtatshëm edhe për dhomën e fjetjes e gjithashtu edhe për zyrën tuaj. Me performanca të jashtëzakonshme, ekrani i tij ofron pamje fantastike dhe me kthjelltësi të plotë, me kualitet High Definition. Falë opsionit smart mund të shfletoni web-browserin apo të përdorni aplikacione të ndryshme.  Këtë televizor mund ta blini me zbritje nga çmimi  299.00 euro në vetëm  254.15 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin Telegrafi15.


Televizor Samsung, 4k, 50inch, UE50AU7172UXXH

Me këtë televizor mund të shijoni çdo mundësi. Ju mund të qaseni me kompjuterin, laptopin e madje telefonin tuaj. Zmadhimi i fuqishëm 4K konfirmon që ju mund të shihni përmbajtjen tuaj të preferuar në rezolucion 4K, ju gjithashtu do të përjetoni shprehje më të gjalla të ngjyrave falë teknologjisë inteligjente të hartës së ngjyrave të televizorit. Këtë televizor mund ta blini me zbritje nga çmimi 619.00 euro në vetëm 526.15 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin Telegrafi15.


Televizor Telefunken, Led Uhd, Android, 50UA9001

Televizori Telefunken ka performanca që ofrojnë pamje të qartë të fotografisë falë kualitetit HD. Imazhet e qarta dhe të mprehta me HD ready kanë pikselë të mjaftueshëm dhe të përjetoni një nivel tjetër të pamjes mbresëlënëse dhe me detaje. Këtë televizor ju mund ta blini me zbritje nga çmimi 519.00 euro në vetëm 441.15 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin Telegrafi15.