0Shares

Mbrojtësi i Chelseat, Branislav Ivanovic, pas ndeshjes u ka kërkuar falje bashkëlojtarëve të tij, për gabimet që bëri në lojë, pasi ato i dhuruan mundësinë Michut dhe Grahamit që të shënojnë.

Sipas DailyMail, Ivanovic pas ndeshjes ishte shumë i shqetësuar shumë për gabimet e tij dhe u desh të ndërhyjnë shokët e skuadrës për ta qetësuar atë.

Kur shkuan në dhomën e zhveshjes, Ivanovici iu kërkoi falje të gjithë bashkëlojtarëve të tij dhe trajnerit për paraqitjen e tij të dobët, që po cilësohet si më e dobëta në karrierën e tij te Chelsea.

Edhe pse trajneri i Chelseat, Rafael Benitez, e mbrojti mbrojtësin për gabimet e tij, Ivanovic e morri tërë përgjegjësinë e humbjes mbi vete./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)