LAJMI I FUNDIT:

Identifikohu nga aroma jote me këtë set të Victoria’s Secret!

Identifikohu nga aroma jote me këtë set të Victoria’s Secret!

Aroma e mirë ju bën dyfish më tërheqëse tek të tjerët, madje ju do të mbaheni mend nga ajo, prej të tjerëve.

Ju do të keni më shumë vetbesim dhe do të ndjeheni më femërore kur mbani erë të mirë. Për të gjitha ato femra që parapëlqejnë aromat e ëmbla atëherë seti 2+2 nga Victoria’s Secret është i duhuri për ju.

Këtë set ju mund ta merrni me zbritje nga çmimi 55.00 euro në vetëm 46.75 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin telegrafideals.

Seti nga marka e njohur Victoria’s Secret përfshin: dy sprej për trup dhe dy losione për trup. Velvet Petals përfshin nota të luleve, bajameve, kokosit, drurit, miskut, drurit sandal dhe vaniljes. Pure Seduction përfshinë notat e freskëta të kumbullës, shalqirit të ëmbël dhe luleve freesia.

Artikull i sponzorizuar

Më shumë