LAJMI I FUNDIT:

Disa arsye pse duhet t’i keni këto atlete Nike për basketboll

Disa arsye pse duhet t’i keni këto atlete Nike për basketboll

Nike, një markë sinonim i inovacionit dhe performancës, ka ngritur edhe një herë shiritin me versionin e tyre të fundit: Nike Athlete Basketball – Renew Elevate Maroon/Grey for Men.

Të krijuara posaçërisht për atletët që nuk kërkojnë asgjë përveç më të mirës, ​​këto atlete kombinojnë teknologjinë, stilin dhe rehatinë e fundit për ta çuar lojën tuaj në lartësi të reja.

Këto atlete mund t’i gjeni me zbritje nga çmimi 98.00 euro në vetëm 79.95 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin PRANVERA23.

Le të zhytemi në atë që e bën Nike Athlete Basketball – Renew Elevate Maroon/Grey një domosdoshmëri për çdo entuziast të basketbollit.

Angazhimi i Nike ndaj performancës është i dukshëm në çdo aspekt të Renew Elevate Maroon/Grey.

Këpuca përmban një pjesë të sipërme të lehtë dhe të frymëmarrjes, duke lejuar rrjedhjen optimale të ajrit dhe duke i mbajtur këmbët tuaja të freskëta dhe komode gjatë lojërave intensive.

Teknologjia inovative Flywire siguron një përshtatje të kyçur, duke siguruar stabilitet dhe mbështetje maksimale, duke lejuar lëvizjen natyrale dhe fleksibilitetin në fushë.

Më shumë