LAJMI I FUNDIT:
Aktuale
30.11.202214:14
Linku i lajmit u kopjua

Situata në veri dhe mungesa e policëve e gjyqtarëve, përplasje mes Kurtit e Abdixhikut

30/11/2022
Shfaq komentet