LAJMI I FUNDIT:

Shfrytëzoni zbritjen e fundit për veshmbathje të dimrit – çmimet më të konvenueshme fillojnë me pranverë

Shfrytëzoni zbritjen e fundit për veshmbathje të dimrit – çmimet më të konvenueshme fillojnë me pranverë

Ani pse zyrtarisht jemi në stinën e pranverës dhe stili i veshjes dhe i komplet “look-ut” ndryshon, keni kohën më të përshtatshme për të blerë veshmbathje të dimrit.

Është periudha adekuate për blerje sepse çmimet janë shumë më të lira. Nëse keni menduar të shtoni në garderobën tuaj edhe një palë çizme, atëherë ju mund ta shfrytëzoni këtë zbritje me anë të Telegrafi Deals.

Çizmet Magnum, që janë model për meshkuj, mund t’i merrni nga çmimi 54.95 euro, në vetëm 39.95 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin Pranvera2023.

Këto çizme janë komode, të lehta, mesatare të larta (për kyçin e këmbës) janë të përshtatshme për përditshmëri. Materiali i tyre është tejet cilësor, sepse largon mirë djersën dhe i mban këmbët të thata.

Shtojcat e tyre janë të rehatshme dhe të stampuara që sigurojnë rehati dhe mbështetje të harkut të këmbës.

Artikull i sponzorizuar

Më shumë