Rapunzel mbetet ndër personazhet më të pëlqyera vizatimor, kjo sepse flokët e saj të gjatë e plot shkëlqim ishin ato çka e bënin të veçantë.

E flokët janë pika e dobët e secilës vajzë dhe mirëbajtja e tyre është parësore. Flokët u bëjnë të dukeni më tërheqëse dhe është më lehtë të provoni stile të ndryshme të rregullimit të tyre.

Nganjëherë është e bezdisshme blerja e shumë produkteve dhe gjithmonë jeni në kërkim të një produkti që ka më shumë se një efekt pozitiv në shëndetin e flokëve.

Telegrafi Deals sygjeron këto dy lloje të shamponëve OGX, të cilat janë shumë të dobishme për ju.

Shampo për flokë OGX Brazilian Keratin

Falë përbërjes së pasur me vaj kokosi, proteina keratinë, vaj avokado dhe gjalpë kakao, ky produkt ndihmon në forcimin dhe zbutjen e flokëve dhe në të njëjtën kohë shton shkëlqimin e tyre.

Këtë shampon ju mund ta blini me zbritje nga çmimi 8.90 euro në vetëm 7.40 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin Telegrafi17.

Shampo për Flokë OGX Bonding Plex

OGX Bonding Plex ndihmon në rikthimin e flokëve të dëmtuar gjithashtu forcon dhe zbut flokët. Përmban cistinë, e cila trajton dhe rrit shkëlqimin, si dhe proteina bimore që zbutin luspat e flokëve dhe mbrojnë nga dëmtimi.

Këtë shampon ju mund ta blini me zbritje nga çmimi 8.90 euro në vetëm 7.40 euro,  mjafton të shfrytëzoni kodin Telegrafi17.

Për flokë rrezatuese që të gjithë do t’iu kenë lakmi duhet vetëm t’i kushtoni rëndësi produkteve që përdorni dhe menjëherë do të shihni rezultatet mahnitëse.