LAJMI I FUNDIT:

Nga dasma në punë – Pse çdo burrë ka nevojë për një kostum gri dhe ku ta marrë atë me zbritje

Nga dasma në punë – Pse çdo burrë ka nevojë për një kostum gri dhe ku ta marrë atë me zbritje

Nëse jeni duke kërkuar për një kostum klasik dhe të gjithanshëm, atëherë mos shikoni më larg se kostumi gri. Kostumi gri ka qenë një element kryesor i veshjeve për meshkujt për dekada, dhe nuk është e vështirë të kuptosh pse. Është elegante, e sofistikuar dhe mund të vishet për një gamë të gjerë rastesh, nga intervistat e punës deri te dasmat.

Ajo nxjerr një pamje klasike dhe të rafinuar që nuk del kurrë nga moda. Pavarësisht nëse preferoni një nuancë më të lehtë apo më të errët të grisë.

Kur bëhet fjalë për stilimin, kostumi gri ofron mundësi të pafundme. Ky kostum kombinohet mirë me një këmishë të bardhë ose blu të hapur, një kravatë mëndafshi dhe këpucë të zeza për një pamje zyrtare. Përndryshe, mund të zgjidhni një pamje më rastësore duke e kombinuar me një këmishë me modele ose me ngjyra, një kravatë ose papion të thurur dhe  çizme ngjyrë kafe.

Një kostum të tillë e gjeni me zbritje në Telegrafi Deals nga 139.95 euro99.95 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin PRANVERA2023.

Por pse duhet të zgjidhni një kostum gri në vend të ngjyrave të tjera?

Gri është një ngjyrë neutrale që plotëson çdo ton lëkure, duke e bërë atë një zgjedhje të sigurt për meshkujt që duan të duken sa më mirë pa bërë një deklaratë të guximshme. Është gjithashtu e lehtë për t’u përzier dhe për t’u kombinuar me veshjet e tjera kryesore, të tilla si xhaketë sportive ose xhinse, për një pamje më të zakonshme.

Telegrafi Deals, kuptojmë se blerja e një kostumi mund të jetë një investim i rëndësishëm. Kjo është arsyeja pse ne po sjellim oferta të panumërta për ju. Plus, me sistemin tonë të thjeshtë të porositjes në internet, ju mund ta merrni kostumin tuaj direkt në pragun tuaj, duke kursyer kështu kohën tuaj.

Artikull i sponzorizuar

Më shumë