Moti kohëve të fundit ka qenë me vranësira dhe shi, e javët në vijim pritet edhe të ketë borë.

Për këto arsye është mjaft e rëndësishme të jeni të pajisur me rrobat dhe çizmet e duhura, e sidomos me këto të fundit.

Një palë çizme të forta e cilësore janë tejet të rëndësishme për rehatinë tuaj kur temperaturat janë të ulëta dhe reshjet nuk kanë të ndalur.

Të tilla mund t’i gjeni me zbritje nga çmimi 89.95 euro në vetëm 64.95 euro, majfton të shfrytëzoni kodin DIMER.

Të dizajnuara për meshkuj, këto çizme kanë materialin dhe modelin e duhur dhe vijnë me super çmim përmes shokut tuaj Telegrafi Deals.